En iyi hizmet ile en Keyif 'li organizasyon...

HAKKIMIZDA

Keyif Tur Organizasyon ve Turizm, Türkiye'de ve yurt dışında eğitim, seminer, kongre, AB projeleri, sempozyumlar, çalıştaylar, yıllık olağan kurullar, danışmanlık hizmetleri, yönetim kurulu toplantıları, fuar organizasyonları, uçak biletleri, kültür turları, otel rezervasyonları yapmaktayız.

 

Genç, dinamik ve uzman ekibiyle Türkiye'nin en gözde ve seçkin otellerinde organizasyon hizmetleri gerçekleştirmektedir.

 

Organizasyonun konusuna göre gerekli altyapı hizmeti sunmakta, değerli konuklarımızın nezih ortamlarda sorunsuz bir şekilde konaklaması ve etkinliklerden maksimum seviyede faydalanması için profesyonel bir çalışma yürütmektedir.

 

Keyif Tur Çalıştığı kurum ve kuruluşlara kavram aşamasında başlayan hizmetleri zamanında eksiksiz ve özenli bir şekilde yerine getirme garantisi vermektedir.

VİZYONUMUZ & MİSYONUZ

Keyif Tur; ahlaki değerlerden ödün vermeden misafirlerimizin ihtiyaç ve beklentilerini karşılayan, başarının sürekliliğini kurum kültürü haline getiren, iş çözümleri ve hizmet sunan bir kuruluştur.

 

Gelişmeleri ve yenilikleri yakından takip eden ve gerçekleştirdiği organizasyonlarda yüksek kaliteyi hedefleyen sektöründe önncü olmaktadır.

 

Güveni ve saygınlığı temsil etmeyi amaçlayan, mutlak müşteri memnuniyetini ön planda tutan, kurumsal kimliği ile ön plana çıkan, hizmette örnek bir kuruluştur.